Ignacio de León y Escosura, 1876 - Aukciós akció Clinton Hallban, New York, 1876 - képzőművészeti nyomtatás

63,99 €

Tartalmazza a regionális forgalmi adó értékét. Szállítás kiszámítva A pénztárnál.

Háttér adatok az eredeti műről

Műalkotás címe: "Aukciós eladás a Clinton Hallban, New York, 1876"
Besorolás: festmény
Gyűjtőfogalom: modern művészet
Time: 19th század
A létrehozás éve: 1876
A mű alkotása: 140 éves
Eredeti médium: olajfestmény
Az eredeti mű méretei: 22 3/8 x 31 5/8 (56,8 x 80,3 cm)
Múzeum / hely: A Fővárosi Művészeti Múzeum
Múzeum helye: New York City, New York, Amerikai Egyesült Államok
A múzeum weboldala: www.metmuseum.org
Alkotás típusa: közösségi terület
Jóvoltából: A Fővárosi Művészeti Múzeum, New York, A művész ajándéka, 1883
A mű alkotása: A művész ajándéka, 1883

Művész áttekintés

Artist: Ignacio de León és Escosura
A művész neme: férfi
Művész állampolgársága: spanyol
A művész szakmái: festő
Ország: Spanyolország
A művész besorolása: modern művész
Életkor halálkor: 67 év
Született: 1834
Meghalási év: 1901

A termék specifikációi

Termék típusa: művészeti nyomtatás
A reprodukció módja: digitális reprodukció
Gyártási módszer: Közvetlen UV nyomtatás (digitális nyomtatás)
Gyártás: Német produkció
Raktárkészlet: igény szerint gyártás
Javasolt termékhasználat: otthoni dekoráció, falkép
Tájolás: táj igazítása
Kép képarány: 1.4: 1
Jelentés: a hossz 40% -kal hosszabb, mint a szélesség
Rendelkezésre álló reprodukciós anyagok: vászonkép, poszternyomás (vászonpapír), akrilüveg nyomtatás (valódi üvegbevonattal), fémnyomás (alumínium alaplap)
Vászon hordágyon (vászonkép) méretváltozatok: 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39"
Akrilüveg nyomtatás (valódi üveg bevonattal) méretválaszték: 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39"
Poszternyomtatás (vászonpapír) változatai: 70x50cm - 28x20 "
Aluminium dibond print (alumínium anyag) méretválaszték: 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39"
Keret: Kérjük, ne feledje, hogy ennek a terméknek nincs keret

Válasszon egy termék anyagváltozatot

Minden termékhez különböző méreteket és anyagokat kínálunk. Lehetővé teszi, hogy kiválassza kedvenc méretét és anyagát a következő termék-testreszabási lehetőségek közül:

  • Nyomtatott poszter vászon anyagra: A poszter finom felületi textúrájú, UV-nyomtatott lapos vászonpapír. A poszter arra készült, hogy művészeti másolatát egy speciális keretbe helyezze. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a plakátnyomat abszolút méretétől függően körülbelül 2-6 cm-es fehér margót teszünk a nyomat motívuma köré, hogy megkönnyítsük az egyedi kerettel történő keretezést.
  • Alumínium dibond nyomtatás: Az Aluminium Dibond nyomatok fémre készült nyomatok kiemelkedő mélységhatással, amely divatos benyomást kelt a nem tükröződő felületnek köszönhetően. A közvetlen közvetlen nyomtatás alumínium dibondra tökéletes bevezetés az alumíniummal készült művészeti nyomatokba. A Direct Print On Aluminium Dibond esetén az Ön által kiválasztott műalkotást az alumínium kompozit felületre nyomtatjuk. Az eredeti műalkotás fehér és fényes összetevői selymes fényben csillognak, de nem tükröződnek. A nyomat színei élénkek és világítóak a legmagasabb felbontásban, a nyomat finom részletei tiszták és élesek, és érezhető a nyomat matt megjelenése.
  • A vászonkép: A közvetlen vászonnyomat egy fából készült hordágyra feszített nyomtatott vászon. A vászon a háromdimenziós jelleg tipikus benyomását kelti. A kedvenc remekművének vászonnyomatával képzőművészeti nyomatát olyan nagy műalkotássá alakíthatja, mint ahogyan azt a galériákban ismeri. A vászonnyomatok viszonylag kis súlyúak, ami azt jelenti, hogy könnyen és egyszerűen felakasztható a vászonnyomat fali tartó használata nélkül. A vászonnyomatok mindenféle falra alkalmasak.
  • Nyomtatás akrilüvegre (valódi üveg bevonattal): A fényes akrilüveg nyomat, amelyet gyakran plexire nyomatnak neveznek, az eredetit csodálatos faldíszítéssé varázsolja. A fényes akrilüveg képzőművészeti nyomattal az éles kontrasztok és a kisebb részletek is felismerhetők lesznek a nyomat nagyon finom átmenetének segítségével.

Művészeti termék háttérinformáció

"Aukciós eladás a Clinton Hallban, New York, 1876" egy műalkotás, amelyet a férfi művész készített Ignacio de León és Escosura A műtárgy mérete a következő: 1876 22/3 x 8 31/5 hüvelyk (8 x 56,8 cm). Olajfestmény a spanyol festő használta a mű médiumaként. Ezenkívül a műalkotás a digitális gyűjteményhez tartozik A Fővárosi Művészeti Múzeum. Jóvoltából: The Metropolitan Museum of Art, New York, A művész ajándéka, 1883 (licencelt: nyilvános domain). : A művész ajándéka, 1883. Ráadásul az igazítás az táj 1.4: 1 képaránnyal, ami azt jelenti a hossz 40% -kal hosszabb, mint a szélesség.

Fontos információ: Mindent megteszünk, hogy a művészeti termékeket minél pontosabban leírjuk, vizuálisan illusztráljuk. Ennek ellenére a nyomtatási anyag és a lenyomat színei kis mértékben eltérhetnek a készülék képernyőjén megjelenő képtől. A képernyő beállításaitól és a felület minőségétől függően előfordulhat, hogy a színes pigmentek nem olyan valósághűen nyomtathatók, mint a digitális változat ezen a weboldalon. Tekintettel arra, hogy minden műreprodukciót manuálisan dolgoznak fel és nyomtatnak, a motívum méretében és pontos elhelyezkedésében is előfordulhatnak kisebb eltérések.

Copyright ©, Artprinta.com

Ami még érdekelhet

Utoljára megtekintett