Ignacio de León y Escosura, 1876 - Aukciós akció Clinton Hallban, New York, 1876 - képzőművészeti nyomtatás
Tartalmazza a regionális forgalmi adó értékét. Szállítás kiszámítva A pénztárnál.
Háttér adatok az eredeti műről
Műalkotás címe: | "Aukciós eladás a Clinton Hallban, New York, 1876" |
Besorolás: | festmény |
Gyűjtőfogalom: | modern művészet |
Time: | 19th század |
A létrehozás éve: | 1876 |
A mű alkotása: | 140 éves |
Eredeti médium: | olajfestmény |
Az eredeti mű méretei: | 22 3/8 x 31 5/8 (56,8 x 80,3 cm) |
Múzeum / hely: | A Fővárosi Művészeti Múzeum |
Múzeum helye: | New York City, New York, Amerikai Egyesült Államok |
A múzeum weboldala: | www.metmuseum.org |
Alkotás típusa: | közösségi terület |
Jóvoltából: | A Fővárosi Művészeti Múzeum, New York, A művész ajándéka, 1883 |
A mű alkotása: | A művész ajándéka, 1883 |
Művész áttekintés
Artist: | Ignacio de León és Escosura |
A művész neme: | férfi |
Művész állampolgársága: | spanyol |
A művész szakmái: | festő |
Ország: | Spanyolország |
A művész besorolása: | modern művész |
Életkor halálkor: | 67 év |
Született: | 1834 |
Meghalási év: | 1901 |
A termék specifikációi
Termék típusa: | művészeti nyomtatás |
A reprodukció módja: | digitális reprodukció |
Gyártási módszer: | Közvetlen UV nyomtatás (digitális nyomtatás) |
Gyártás: | Német produkció |
Raktárkészlet: | igény szerint gyártás |
Javasolt termékhasználat: | otthoni dekoráció, falkép |
Tájolás: | táj igazítása |
Kép képarány: | 1.4: 1 |
Jelentés: | a hossz 40% -kal hosszabb, mint a szélesség |
Rendelkezésre álló reprodukciós anyagok: | vászonkép, poszternyomás (vászonpapír), akrilüveg nyomtatás (valódi üvegbevonattal), fémnyomás (alumínium alaplap) |
Vászon hordágyon (vászonkép) méretváltozatok: | 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39" |
Akrilüveg nyomtatás (valódi üveg bevonattal) méretválaszték: | 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39" |
Poszternyomtatás (vászonpapír) változatai: | 70x50cm - 28x20 " |
Aluminium dibond print (alumínium anyag) méretválaszték: | 70x50cm - 28x20 ", 140x100cm - 55x39" |
Keret: | Kérjük, ne feledje, hogy ennek a terméknek nincs keret |
Válasszon egy termék anyagváltozatot
Minden termékhez különböző méreteket és anyagokat kínálunk. Lehetővé teszi, hogy kiválassza kedvenc méretét és anyagát a következő termék-testreszabási lehetőségek közül:
- Nyomtatott poszter vászon anyagra: A poszter finom felületi textúrájú, UV-nyomtatott lapos vászonpapír. A poszter arra készült, hogy művészeti másolatát egy speciális keretbe helyezze. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a plakátnyomat abszolút méretétől függően körülbelül 2-6 cm-es fehér margót teszünk a nyomat motívuma köré, hogy megkönnyítsük az egyedi kerettel történő keretezést.
- Alumínium dibond nyomtatás: Az Aluminium Dibond nyomatok fémre készült nyomatok kiemelkedő mélységhatással, amely divatos benyomást kelt a nem tükröződő felületnek köszönhetően. A közvetlen közvetlen nyomtatás alumínium dibondra tökéletes bevezetés az alumíniummal készült művészeti nyomatokba. A Direct Print On Aluminium Dibond esetén az Ön által kiválasztott műalkotást az alumínium kompozit felületre nyomtatjuk. Az eredeti műalkotás fehér és fényes összetevői selymes fényben csillognak, de nem tükröződnek. A nyomat színei élénkek és világítóak a legmagasabb felbontásban, a nyomat finom részletei tiszták és élesek, és érezhető a nyomat matt megjelenése.
- A vászonkép: A közvetlen vászonnyomat egy fából készült hordágyra feszített nyomtatott vászon. A vászon a háromdimenziós jelleg tipikus benyomását kelti. A kedvenc remekművének vászonnyomatával képzőművészeti nyomatát olyan nagy műalkotássá alakíthatja, mint ahogyan azt a galériákban ismeri. A vászonnyomatok viszonylag kis súlyúak, ami azt jelenti, hogy könnyen és egyszerűen felakasztható a vászonnyomat fali tartó használata nélkül. A vászonnyomatok mindenféle falra alkalmasak.
- Nyomtatás akrilüvegre (valódi üveg bevonattal): A fényes akrilüveg nyomat, amelyet gyakran plexire nyomatnak neveznek, az eredetit csodálatos faldíszítéssé varázsolja. A fényes akrilüveg képzőművészeti nyomattal az éles kontrasztok és a kisebb részletek is felismerhetők lesznek a nyomat nagyon finom átmenetének segítségével.
Művészeti termék háttérinformáció
"Aukciós eladás a Clinton Hallban, New York, 1876" egy műalkotás, amelyet a férfi művész készített Ignacio de León és Escosura A műtárgy mérete a következő: 1876 22/3 x 8 31/5 hüvelyk (8 x 56,8 cm). Olajfestmény a spanyol festő használta a mű médiumaként. Ezenkívül a műalkotás a digitális gyűjteményhez tartozik A Fővárosi Művészeti Múzeum. Jóvoltából: The Metropolitan Museum of Art, New York, A művész ajándéka, 1883 (licencelt: nyilvános domain). : A művész ajándéka, 1883. Ráadásul az igazítás az táj 1.4: 1 képaránnyal, ami azt jelenti a hossz 40% -kal hosszabb, mint a szélesség.
Fontos információ: Mindent megteszünk, hogy a művészeti termékeket minél pontosabban leírjuk, vizuálisan illusztráljuk. Ennek ellenére a nyomtatási anyag és a lenyomat színei kis mértékben eltérhetnek a készülék képernyőjén megjelenő képtől. A képernyő beállításaitól és a felület minőségétől függően előfordulhat, hogy a színes pigmentek nem olyan valósághűen nyomtathatók, mint a digitális változat ezen a weboldalon. Tekintettel arra, hogy minden műreprodukciót manuálisan dolgoznak fel és nyomtatnak, a motívum méretében és pontos elhelyezkedésében is előfordulhatnak kisebb eltérések.
Copyright ©, Artprinta.com